Кај да јадете: Harbor Lounge Bar

Одамна имам налетано на Harbor Lounge Bar на социјални мрежи и се спремав да го проверам со месеци. Не ми е уз пат, затоа што е во Влае, па одлагав, додека не го видов следново на Твитер: Pizza Harbor 🍕 можете да ја нарачате на kliknijadi.mk и ќе биде доставена до вашето место! pic.twitter.com/WN9BJMtMTr — Harbor Lounge Bar (@HarborLoungeBar) November 14, 2016 Одма се убрзаа … Продолжи со читање Кај да јадете: Harbor Lounge Bar

Едно од најскопските видеа на интернет

Сите најважни скопски работи (читај: храна) во 2ипол минути. Ќе ви биде криво што завршило видеото, и истовремено ќе се чувствувате како да сте го гледале 24 часа. Затоа што денот е тој, и сите сме имале таков. Секоја чест на екипата. Повелете, 24 Hours Skopje: Продолжи со читање Едно од најскопските видеа на интернет